БЛОГ

ЗАПРОШУЄМО ДО КОМАНДИ PR ACCOUNT EXECUTIVE

2018-03-03

Агентство GreenPR Ukraine запрошує молодих спеціалістів з комунікацій до участі у конкурсі на посаду PR Account Executive. 

Ми очікуємо від кандидата відмінних навичок письмового та усного спілкування, добрих навичок міжособистісної та командної взаємодії, творчого підходу, обов’язковості, ентузіазму, амбіційності, здібностей переконливо презентувати ідеї та концепції, усвідомлення бізнес середовища, хорошого тайм-менеджменту та відмінних організаційних навичок. Розглядатимуться спеціалісти які мають освіту по спеціальностях: зв'язки з громадськістю, журналістика, іноземна та українська філологія, історія.

Співбесіда буде тривати у декілька етапів: А. Анкетування та есе; B. Cпівбесіда за подомогою Skype чи Facebook; C. Тестове завдання; D. Зустріч з безпосереднім керівником.

Після вдалого проходження усіх етапів спеціаліст приєднається до професійної команди, яка забеспечує найкращий комунікаційний сервіс для провідних українських та міжнародних брендів.  

Умови роботи: Повний робочий день з гнучки графіком. Фінансові умови обговорються на етапі B.

Якщо вас зацікавила вакансія, просимо заповнити Анкету і ми з вами зв'яжемось для того, щоб обговорити наступні кроки.

Кінцевий термін закриття вакансії – 18 березня 2018 року.  #pr#Job

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2017-12-15

Американська незалежна дослідницька група IFTF (Institute for the future), котра займається прогнозуваннями майбутнього, розповіла, які навички знадобляться людям для ефективної діяльності у майбутньому.

2017-12-07

Останнім часом ми часто чуємо, що бренди об’єднуються задля створення нового продукту або залучають до своїх промо-кампаній зірок світового масштабу. Це дуже ефективний PR-хід, до якого вдаються в абсолютно різних сферах.

Top