БЛОГ

Список правил, які насправді пора забути

2017-09-06

 

У своїй роботі ми часто дотримуємося принципів або правил, які давно слід відкинути. Пропонуємо список таких принципів для піарників.

 

Клієнт завжди правий

Іноді клієнт буває страшенно неправим – ви це добре знаєте. Ви поведетеся безвідповідально, якщо не скажете йому про це (ввічливо, спокійно та аргументовано). Трапляються випадки, коли позиція чи бажання клієнта може нашкодити йому самому і вам теж як представнику його інтересів. Ви – професіонал, і знаєте, як краще.

 

Журналісти полюбляють подарунки

Якщо це й так, подумайте, як ви та ваш клієнт будете виглядати в очах журналіста та всього видання, пропонуючи безкоштовні квитки на концерт, дорогі подарунки і тому подібне. Журналістів слід приваблювати цікавими інформаційними приводами, а не презентами. Це не значить, що їх неможна вітати з професійним святом чи днем народження (якщо ви контактуєте достатньо близько). Але це має бути в межах розумного. В деяких виданнях навіть є обмеження щодо вартості подарунків журналістам або взагалі їх заборона.

 

Внутрішньокорпоративна комунікація не є частиною PR

Над репутацією всередині компанії потрібно працювати не менше, ніж над репутацією в очах цільової аудиторії. Крім того, співробітники компанії – перші захисники (адвокати) бренду, які повинні бути в курсі всіх новин та захоплюватися своєю компанією.

 

Всі важливі питання вирішуються на зустрічі

Так і ні. Зустрічі потрібні, але не так часто, як дехто вважає. Довготривалі наради вбивають час та продуктивність. Якщо їх можна замінити на телефонний дзвінок чи електронний лист – вперед. Ви тільки зробите послугу собі та клієнту.

 

Понаднормова робота – шлях до успішної кар’єри

Ті, хто працює по 12 годин на добу, певно, працює непродуктивно чи нерозумно організовує свій час. Так, бувають дні, коли необхідно затриматися на роботі щоб завершити презентацію – «завали» трапляються у всіх. Але, якщо для вас це норма, час щось змінювати.  

 

Просування в соціальних медіа – це PR стратегія

Соціальні мережі – це важливий інструмент для всіх видів комунікації. Але PR стратегія не починається і не обмежується ними.

 

Читайте також про основи комунікації з клієнтом, які ми часто забуваємо.#marketing#pr

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2018-08-14

У 2018-му бренд мінеральної води «Моршинська» продовжує радувати своїх маленьких споживачів: доповнює серію «Пий та грайся» новими героями. У липні цього року новим героєм той-ботлів став один з найулюбленіших дитячих персонажів — свинка Пеппа.

2018-08-08

27 липня в Дніпрі в ТЦ МОСТ-Сіті відкрився перший в Україні магазин iOn, офіційно сертифікований компанією Apple. Він має статус Premium Reseller, який дається лише професіоналам у своїй галузі. iOn - це шоурум площею понад 150 кв.м. з великою демонстраційною зоною. Дизайн інтер’єру магазину розробляли профільні спеціалісти з Apple. В магазині можна отримати повний спектр послуг від експертів — від професійної консультації до ремонту техніки. Світові новинки Apple будуть надходити в iOn серед перших в Україні.

Top