БЛОГ

Haters gonna hate! Але що з ними робити?

2017-07-12

Пам’ятайте: ви завжди будете стикатися з негативом та критикою. Відкрили новий бізнес? Створили подію у Facebook? Святкуєте 1000-ного підписника? Хейтери знайдуться завжди! З такими людьми складно, вони псують настрій, підривають віру в себе, демотивують. Що робити, щоб цього уникнути?

 

Не сприймайте критику надто близько до серця

У соціальних мережах хейтерам є де розгулятися, вони виконують свою «місію» старанно та ефективно. Ви повинні усвідомлювати, що на просторах соцмедіа не всі вас любитимуть, і приймати це як факт, з котрим нічого не вдієш. Це нормально. Особливо, якщо справи ваші йдуть добре.

Не сприймайте негатив надто близько до серця. Пам’ятайте, що він спрямований не на вас особисто, а на ваш бренд. Більше того, хейтери часто виконують свою хейтерську справу за винагороду, навмисно підриваючи ваш авторитет та провокуючи на сварку.

Не піддавайтеся величезній спокусі відповісти грубістю на грубість. Поводьтеся чемно та спокійно – не давайте їм і шансу досягти своєї мети.  

 

Сприймайте критику конструктивно

Якщо негатив у ваш бік виправданий (а ви повинні це з’ясувати), то це шанс покращити свій клієнтський сервіс та підвищити лояльність аудиторії. Як правильно реагувати на такі відгуки ми раніше писали в нашому блозі.

 

Не віддавайте свою енергію

Іноді хочеться голосно крикнути: «Йдіть під три чорти!». Але не дозволяйте хейтерам красти вашу енергію! Не витрачайте її на злість. Не дозволяйте нікому псувати вам настрій своїми коментарями, відгуками, повідомленнями. Вони всі того не варті.

Пам’ятайте, якщо хейтер не йде на діалог і його очевидна задача вивести вас із рівноваги, ви завжди можете його заблокувати і жити спокійно далі.  #content#crisis management#digital#instagram#marketing#pr#social media#twitter#фейсбук

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2017-12-15

Американська незалежна дослідницька група IFTF (Institute for the future), котра займається прогнозуваннями майбутнього, розповіла, які навички знадобляться людям для ефективної діяльності у майбутньому.

2017-12-07

Останнім часом ми часто чуємо, що бренди об’єднуються задля створення нового продукту або залучають до своїх промо-кампаній зірок світового масштабу. Це дуже ефективний PR-хід, до якого вдаються в абсолютно різних сферах.

Top