БЛОГ

Як використовувати Twitter з користю для бізнесу?

2017-07-06

Twitter може бути корисним бізнес-інструментом, якщо його правильно використовувати. Це не просто потік думок довжиною у 140 символів. Щоб інструмент працював, потрібна стратегія.

За допомогою Twitter ви можете підвищити лояльність клієнтів, дізнатися про них більше, привабити нових. Пропонуємо вам кілька порад для початківця-твітерянина.

 

Створіть стратегію

Для ефективної роботи потрібно створити стратегію присутності у Twitter з чіткими цілями. Як та коли ви буде користуватися Twitter? Який тип контенту ви будете подавати та в якій формі? На ці питання дасть відповідь детальний аналіз аудиторії, і не лише у Twitter, а й в інших соціальних мережах.

 

Досліджуйте

Фідбек від потенційних клієнтів – це найкращий спосіб досягти успіху. Ви можете краще дослідити свою цільову аудиторію, ставлячи їй запитання у Twitter. Можна запитувати їх думку стосовно вашого продукту, що їм подобається, що ні, в чому їх потреби. Повірте, вас вразить, наскільки легко люди підуть на взаємодію.

 

Підвищуйте лояльність

Ви можете використовувати Twitter для оперативної реакції на запити та скарги клієнтів. Присутність у Twitter дає можливість моніторити обговорення вашого бренду, відгуки, коментарі. Це допоможе краще розуміти аудиторію і заслужити репутацію компанії з хорошим клієнт-сервісом.

 

Взаємодійте з клієнтом

Швидко відповідайте на запитання, реагуйте на коментарі та відгуки, дякуйте за ретвіти. Якщо ви почнете ближче спілкуватися з аудиторією, клієнти відчуватимуть симпатію до бренду.

 

Кілька прикладів enlightened

Погляньте на Twitter ПриватБанку. Це чудовий приклад взаємодії з аудиторією, при чому з гумором та легким сарказмом по відношенню до хейтерів!

На Twitter ресурсу Платформа безліч цікавого контенту для підписників. Вони просто постять новини зі свого сайту та інших подібних джерел, але роблять це з крутим текстовим супроводом.   

Засновниці нового тренду серед букоголіків Bookowina знають, як спілкуватися з аудиторією в Twitter, а їх підписники з радістю лишають відгуки із світлинами своїх коробочок.

Завітайте на Twitter GreenPR. Сподіваємось. Що і тут ви знайдете для себе безліч хороших ідей та корисної інформації)  

 

Twitter відкриває перед вами чудові можливості комунікації безпосередньо з цільовою аудиторією. Тож не марнуйте такий шанс! #content#digital#marketing#pr#social media#twitter

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2018-06-14

Світ змінюється щодня. Можливо, навіть, щогодини. Те, про що ми 5-10 років тому читали в розділі фантастики  сьогодні стає чи вже стало реальністю, як от, наприклад, штучний інтелект. Дослідники запевняють, що вже через 15-20 років активна інформатизація і роботизація повністю перевернуть ринок праці. Щезне більша половина існуючих сьогодні професій. З цього випливає не зовсім втішний висновок: наявність роботи для багатьох людей стане привілеєм.

2018-06-07

Linkedin  (соціальна мережа для встановлення та пошуку ділових контактів, близько 400 млн користувачів)  пропонує ознайомитися з переліком вмінь та навичок, актуальних для пошуку високооплачуваної роботи у 2018 році.  Умовно їх можна розділити на дві категорії: soft skills (фактично, це взаємодія з людьми, уміння спілкуватися, переконувати, домовлятися, загальна ерудованість та компетентність)  та hard skills (володіння певною спеціалізацією, професією, інструментарієм, те, що вимагається від конкретного фахівця).

Top