БЛОГ

Як залізти в голови журналістів?

2017-07-04

Як журналіст читає прес-реліз?

У вас є три абзаци, щоб зачепити журналіста. У більшості випадків, після трьох абзаців стає ясно, варто читати далі чи ні, варто брати матеріал в роботу, чи ні. Якщо вам не вдалося донести суть у трьох абзацах, або ваша тема/подія виявиться нецікавою, прес-реліз полетить до сміття.

 

Як виглядає вартий уваги прес-реліз?

Журналісти шукають матеріал, гідний розголосу, який несе певну цінність. Найкраще, якщо ваш реліз буде тим чи іншим чином підхоплювати суспільний тренд. Щоправда, для цього спершу потрібно підв’язати до тренду подію, про яку ви пишете.

Якщо ви не підтримуєте жоден тренд, ваш прес-реліз повинен грати на емоціях. Нехай те, про що ви пишете, викликає подив, захват, сльози… Словом, зачіпає читача.

Якщо ви хочете розмістити матеріал безкоштовно, він не повинен нагадувати рекламну брошуру. Пишіть про проблему та кроки її вирішення, а не про клієнта, котрий хоче розкрутитися на проблемі.

 

Яких помилок потрібно уникати?

Фатальна помилка – написати не те ім’я, коли надсилаєте матеріал. Навряд хтось буде дивитися ваш реліз після такого. Здається, це зовсім очевидна та безглузда порада, але такі ситуації дійсно трапляються досить часто.

Не пишіть журналісту, який не висвітлює подібні теми. Як і в ситуації з читачами, ви повинні знати свою цільову аудиторію серед ЗМІ.#advertising#content#marketing#pr

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2018-09-17

Компанія Kernel презентувала оновлену та ще кориснішу версію олії ТМ Щедрий Дар (0,75 л), яка крім природного вмісту вітаміну Е додатково збагачена вітамінами А та D. Це стало можливим завдяки впровадженню сучасної технології фортифікації.

2018-09-14

Пропонуємо декілька досить креативних рішень, які зрушать з місця ваш корпоративний блог та стануть свіжим подихом для написання нових статей.

Top