БЛОГ

Як оживити свій бренд в Instagram

2017-06-23

Ви створили аккаунт бренду в Instagram, у вас з’явилося чимало фоловерів, але щось пішло не так… До вас втратили інтерес, вас більше не лайкають. Це кінець?

 

Не варто впадати у відчай. Пропонуємо вам 6 кроків, як відродити інтерес ваших підписників до сторінки.

Досліджуйте поведінку своєї аудиторії у різних соцмережах

Зверніть увагу на сторінки успішних конкурентів. Прослідкуйте, на який контент найактивніше реагує аудиторія, до чого проявляє найбільший інтерес.

 

Створіть рубрикатор

На основі дослідження поведінки аудиторії, створіть рубрики контенту, розбийте пости за типом і цілями. Якщо ваші підписними більше полюбляють відео, додайте більше такого контенту на сторінку. Якщо вони краще реагують на фановий контент – доносьте свої повідомлення у легкій веселій формі. Зробіть план, у якому буде прописано, який тип постів і коли ви створюєте.

  

Використовуйте згенерований користувачами контент

Сьогодні у тренді користувацький контент. Люди найбільше лайкають та діляться інформацією з власного досвіду, з досвіду таких самих користувачів, як вони, з такими ж потребами, як у них.

 

Акцент на репостах

Беріть до уваги, в першу чергу, не той тип контенту, котрий лайкають, а котрим діляться з друзями. Прослідкуйте, які пости подобаються підписникам на стільки, що вони забирають їх собі на сторінку. Створюйте більше такого контенту, адже репост – ваш найліпший друг.

 

Використовуйте карусель

Це тип посту, коли світлини можна гортати по вертикалі – схоже на карусель. Так ви можете створити міні-альбом, котрий зручно переглядати. Зараз такі пости часто зустрічають на Facebook, особливо в рекламі магазинів. Користувачам подобається такий тип постів.

 

Не бійтеся експериментувати

Намагайтеся вразити свою аудиторію – сміливіший текст, яскравіші світлини та відео. 

 

Успіху wink#advertising#content#digital#instagram#marketing#pr#social media

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2018-06-14

Світ змінюється щодня. Можливо, навіть, щогодини. Те, про що ми 5-10 років тому читали в розділі фантастики  сьогодні стає чи вже стало реальністю, як от, наприклад, штучний інтелект. Дослідники запевняють, що вже через 15-20 років активна інформатизація і роботизація повністю перевернуть ринок праці. Щезне більша половина існуючих сьогодні професій. З цього випливає не зовсім втішний висновок: наявність роботи для багатьох людей стане привілеєм.

2018-06-07

Linkedin  (соціальна мережа для встановлення та пошуку ділових контактів, близько 400 млн користувачів)  пропонує ознайомитися з переліком вмінь та навичок, актуальних для пошуку високооплачуваної роботи у 2018 році.  Умовно їх можна розділити на дві категорії: soft skills (фактично, це взаємодія з людьми, уміння спілкуватися, переконувати, домовлятися, загальна ерудованість та компетентність)  та hard skills (володіння певною спеціалізацією, професією, інструментарієм, те, що вимагається від конкретного фахівця).

Top