БЛОГ

Афіша медіа, PR та IT подій в Києві з 27 по 02 квітня

2017-03-26

Лекція «Ідеї та креативне мислення»
У музи немає розкладу, час від часу хочеться кричати на черговий бриф, дзвінок або запрос на пошті. Але кричати не вийде, тому що від копірайтеру, smm-маркетолока або digital-стратега саме чекають ідей за розкладом. Іван Пономарьов – лектор розповість про те, навіщо потрібні ідеї, на чому вони базуються, як їх вибрати, локалізувати, які бувають типи ідей. Ви дізнаєтеся про декілька корисних технік та методик, спробуєте керовану творчість, зрозумієте, чого чекають від реклами люди та бізнес.
Коли: 31 березня
Де: Bazilik
Вартість: 250 грн. 

Курс копірайтингу, сторітеллінгу і письмової майстерності «Риба»
Курс письменницької майстерності і копірайтингу «Риба» відбудеться 1-2 квітня в Києві. Програма присвячена створенню сильних комерційних і художніх текстів, написанню текстів для соц.мереж і блогів, сайтів компаній, створенню контенту для маркетингових і PR задач.
Коли: 1-2 квітня
Де: Freud House
Вартість: 3500 грн.
https://www.facebook.com/events/398608443832662/#advertising#content#digital#marketing#pr#social media

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2018-09-17

Компанія Kernel презентувала оновлену та ще кориснішу версію олії ТМ Щедрий Дар (0,75 л), яка крім природного вмісту вітаміну Е додатково збагачена вітамінами А та D. Це стало можливим завдяки впровадженню сучасної технології фортифікації.

2018-09-14

Пропонуємо декілька досить креативних рішень, які зрушать з місця ваш корпоративний блог та стануть свіжим подихом для написання нових статей.

Top