БЛОГ

Афіша медіа, PR та IT подій в Києві з 27 по 02 квітня

2017-03-26

Лекція «Ідеї та креативне мислення»
У музи немає розкладу, час від часу хочеться кричати на черговий бриф, дзвінок або запрос на пошті. Але кричати не вийде, тому що від копірайтеру, smm-маркетолока або digital-стратега саме чекають ідей за розкладом. Іван Пономарьов – лектор розповість про те, навіщо потрібні ідеї, на чому вони базуються, як їх вибрати, локалізувати, які бувають типи ідей. Ви дізнаєтеся про декілька корисних технік та методик, спробуєте керовану творчість, зрозумієте, чого чекають від реклами люди та бізнес.
Коли: 31 березня
Де: Bazilik
Вартість: 250 грн. 

Курс копірайтингу, сторітеллінгу і письмової майстерності «Риба»
Курс письменницької майстерності і копірайтингу «Риба» відбудеться 1-2 квітня в Києві. Програма присвячена створенню сильних комерційних і художніх текстів, написанню текстів для соц.мереж і блогів, сайтів компаній, створенню контенту для маркетингових і PR задач.
Коли: 1-2 квітня
Де: Freud House
Вартість: 3500 грн.
https://www.facebook.com/events/398608443832662/#advertising#content#digital#marketing#pr#social media

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2018-06-14

Світ змінюється щодня. Можливо, навіть, щогодини. Те, про що ми 5-10 років тому читали в розділі фантастики  сьогодні стає чи вже стало реальністю, як от, наприклад, штучний інтелект. Дослідники запевняють, що вже через 15-20 років активна інформатизація і роботизація повністю перевернуть ринок праці. Щезне більша половина існуючих сьогодні професій. З цього випливає не зовсім втішний висновок: наявність роботи для багатьох людей стане привілеєм.

2018-06-07

Linkedin  (соціальна мережа для встановлення та пошуку ділових контактів, близько 400 млн користувачів)  пропонує ознайомитися з переліком вмінь та навичок, актуальних для пошуку високооплачуваної роботи у 2018 році.  Умовно їх можна розділити на дві категорії: soft skills (фактично, це взаємодія з людьми, уміння спілкуватися, переконувати, домовлятися, загальна ерудованість та компетентність)  та hard skills (володіння певною спеціалізацією, професією, інструментарієм, те, що вимагається від конкретного фахівця).

Top