БЛОГ

Афіша медіа, PR та IT подій в Києві з 20 по 26 березня

2017-03-19

1. Business. People Club #25.  22 березня, 19:00 – 21:00,  м.Київ, вул.Хрещатик, 2, Міжнародний конгрес-центр «Український дім», 75-100 грн.
У вас є бізнес і ви шукаєте нових партнерів/клієнтів/співробітників? Можливо, вам не вистачає інвестицій або рекомендацій експертів стосовно маркетингу? Тоді бізнес-клаб сааме для вас. 12 власників бізнесу і біля 40 гостей стануть учасниками зустрічі.

2. Майстер-клас «Таргетована реклама в Facebook».  23 березня, 19:00 – 21:00, Київ, вул. Костянтинівська, 21, Freud House cafe art club, 250-400 грн.
Таргетована реклама – сьогодні один із найефективніших методів залучення клієнтів. Якщо ви ніколи не розміщали рекламу в Facebook, вам важко розібратися в налаштуваннях, то приєднуйтеся до майстер-класу і отримайте найактуальнішу і свіжу інформацію, яку можна застосовувати на практиці.

3. Безкоштовний вебінар «Бізнес-аналітика в ІТ компаніях».  23 березня, 19:00 – 20:00, Онлайн, Безкоштовно
Вебінар націлений розкрити поняття бізнес-аналізу в цілому, функцію безнес-аналітика в цьому процесі, задачі, зони відповідальності. Будуть розглядатися існуючі проекті ролі на стороні замовника і команди розробників.

4. Вебінар «Пошуковий маркетинг в епоху нейронних мереж та штучного інтелекту».  23 березня, 19:30, Онлайн, Безкоштовно
Нейронні мережі та штучний інтелект завойовують все більше складових нашого життя. Пошуковий маркетинг не став винятком. Постійно ми стикаємося із діяльністю цих технологій, іноді навіть не помічаємо, що це вони. Ви дізнаєтеся, чого чекати в найближчому майбутньому та як використати трендовий напрям для своїх проектів.

 #advertising#content#digital#marketing#pr#seo#social media

← ДО БЛОГУ
ОСТАННI НОВИНИ

2018-06-14

Світ змінюється щодня. Можливо, навіть, щогодини. Те, про що ми 5-10 років тому читали в розділі фантастики  сьогодні стає чи вже стало реальністю, як от, наприклад, штучний інтелект. Дослідники запевняють, що вже через 15-20 років активна інформатизація і роботизація повністю перевернуть ринок праці. Щезне більша половина існуючих сьогодні професій. З цього випливає не зовсім втішний висновок: наявність роботи для багатьох людей стане привілеєм.

2018-06-07

Linkedin  (соціальна мережа для встановлення та пошуку ділових контактів, близько 400 млн користувачів)  пропонує ознайомитися з переліком вмінь та навичок, актуальних для пошуку високооплачуваної роботи у 2018 році.  Умовно їх можна розділити на дві категорії: soft skills (фактично, це взаємодія з людьми, уміння спілкуватися, переконувати, домовлятися, загальна ерудованість та компетентність)  та hard skills (володіння певною спеціалізацією, професією, інструментарієм, те, що вимагається від конкретного фахівця).

Top