БЛОГ

Компанія Kernel презентувала оновлену та ще кориснішу версію олії ТМ Щедрий Дар (0,75 л), яка крім природного вмісту вітаміну Е додатково збагачена вітамінами А та D. Це стало можливим завдяки впровадженню сучасної технології фортифікації.

Пропонуємо декілька досить креативних рішень, які зрушать з місця ваш корпоративний блог та стануть свіжим подихом для написання нових статей.

17 серпня у Харкові відкрився новий магазин мережі iOn — офіційний представник компанії Apple в статусі Premium Reseller. Агентство GreenPR забезпечило комунікаційну підтримку заходу мережі iOn.

Бути здоровим — це бути в тренді. І ТМ «Щедрий Дар» не відстає від цієї тенденції. 23 серпня на Національний Сорочинський ярмарок GreenPR Ukraine спільно із брендом провели презентацію нової вітамінізованої олії «Щедрий ДАР».

Знайти ідеальну вакансію — не так вже й важко. А от скласти для неї гарне резюме — справа більш складна. Ми створили власний список із помилок, які часто бачимо у резюме. СПОЙЛЕР! У кінці є бонусні поради від СЕО GreenPR — Артема Зеленого.

«Правопис — це написання. Воно стосується не тільки філологів, а й будь-кого. Відповідно — поширюватиметься на усі сфери застосування української мови на письмі», — наголошує директор Інституту української мови Павло Гриценко.

Завантажити ще
Top